Aasta bussijuht

MTÜ Kagu Ühistranspordikeskus kuulutab taaskord välja konkurssi „ Aasta bussijuht”. Konkurssi eesmärgiks on tunnustada bussijuhte nende töökohustuste eeskujuliku täitmise eest. Ootame kiitusi bussijuhtide kohta kes teenindavad Kagu Ühistranspordikeskuse hallatavaid liine.

Oma töökohustusi hästi täitev bussijuht on sõbralik ja abivalmis. Tagab sõitjatele korrektse ühiskaardi müümise või valideerimise, vajadusel juhendamise. Liikluses on ta tähelepanelik ja sõit kulgeb sujuvalt ja ohutult.

Oma igapäevaelus näeme tihti probleemkohti ja mattume negatiivsuse alla, unustades väikesed asjad, mis omavad kandvat rolli igapäevaelu meelsuse kujundamisel. Bussijuhid on inimesed, kellega puutume kokku hommikuti, tööle ja kooli minnes, olles veel unised ning sealt tagasi tulles, olles väsinud päevatoimetustest. Tervitused ja suhtlus bussijuhiga võib määrata meie päeva meeleolu. Istudes bussi usaldame oma elu ja tervise inimese kätte, keda me ei tunnegi. Vahel tunneme end seal nii turvaliselt, et pikendame oma ööund veel mõne minuti võrra, ometi ei lähe me bussijuhti selle eest tänama. Kuid miks mitte? Kui Sul on olnud meeldiv kogemus bussijuhiga ja sa sooviksid teda tema professionaalsuse või heatahtlikuse eest esile tõsta, siis anna meile teada!

Kui soovid esile tõsta mõnda bussijuhti, siis

  • täida allolev vorm hiljemalt 31.10.2023.
  • saada kiri Kagu Ühistranspordikeskusele, aadressile Kesk 20, Põlva, postiindeks 63308
  • saada e-kiri info@ytk.ee,
  • helista tel. 58558702

Vaatame kõik meile laekunud kiitused läbi ning tunnustame parimaks tunnistatud bussijuhte.

1. Esitaja andmed


2. Bussijuhi andmed


Kui te ei tea, lisage mis liinil teenindab
Nimetage kuupäev, kellaaeg ja suund, millal viimati teda teenindamas nägite

3. Kirjelda, mille poolest juhti esile tõsta soovid


Tagasiside

Oleme tänulikud kui teavitate meid avalike liinide kasutamisel ilmnenud kitsaskohtadest. Koostöös tähelepanelike kasutajatega tagame võimalikult meeldiva teeninduskvaliteedi.