Muudatused Põlvamaa liinide sõiduplaanis alates 29.03.2020

Tulenevalt ELRON´i sõidugraafikute muutumisest on jätkuvate ümberistumisvõimaluste tagamiseks muudetud liin nr 20 Bussijaam – Lao – Bussijaam ja liin nr 20A Lao – Põlva sõiduplaani.

 

Liin nr 20I Põlva bussijaam – Põlva raudteejaam suletakse.

 

Liin 80A Sikamäe – Meremäe – Obinitsa – Orava raudteejaam – muudetud kõik väljumisajad 10 minutit varasemaks.

Liini teenindatakse nõudeteenuse korras. Sõitasoovija on kohustatud eelmise päeva jooksul teatama oma sõidusoovist telefonil 6404000. Sõitjate bussist väljumine toimub ainult ORAVA RAUDTEEJAAMAS, kõik ülejäänud peatused on mõeldud ainult sisenemiseks. Kellaajad sõiduplaanis on tinglikud ning olenevalt tegelikust tellimuste hulgast. Väljumiskellaaeg teatatakse reisijale infotelefonilt tellimuse registreerimisel.

 

Liin 80B Orava raudteejaam – Orava – Obinitsa – Meremäe – Sikamäe – muudetud kõik väljumisajad 20 minuti hilisemaks.

Teenindatakse ainult neid peatusi, kuhu on ORAVA RAUDTEEJAAMAST, RÕSSALT, KAMNITSA TEELT, ORAVA HAIGLAST või ORAVALT sõitasoovijaid. Kellaajad sõiduplaanis alates SIIMSILLA peatusest on tinglikud ning olenevad tegelikust tellimuste hulgast.

 

Liin 81 Räpina – Mikitamäe – Ilumetsa – Kahkva – Räpina – muudetud kõik väljumisajad Räpina bussijaamast kuni Ilumetsa peatuseni 10 minutit varasemaks, liinilõigul Ilumetsa – Räpina väljumisajad ei muutu.

Sõiduplaanid

Peatus
m.peatus.ee

 

Tagasiside

Oleme tänulikud kui teavitate meid avalike liinide kasutamisel ilmnenud kitsaskohtadest. Koostöös tähelepanelike kasutajatega tagame võimalikult meeldiva teeninduskvaliteedi.