Muudatused maakonnaliinide sõiduplaanides a. 01.02.2021

Kanepi vald rajas uue bussipeatuse nimega LOODUSE, mis on lisatud järgnevate maakonnaliinide sõiduplaanidesse:
40A Kanepi – Sulbi – Liivakalda – Kooraste – Kanepi
40B Kanepi – Sulbi – Liivakalda – Kooraste – Kanepi
131 Kanepi – Osula – Sõmerpalu – Võru

Seoses viiruselevikuga on piiratud huviringide tööd, mis on omakorda toonud kaasa liini 60F Põlva – Taevaskoja – Maarja – Koorvere – Põlva (Käigus 1. sept – 23. dets ja 6. jaan – 21.juuni kolmapäeviti) reisijate puudumise. Antud liini töö on ajutiselt peatatud, kuni tavapärase olukorra taastumiseni.

Maakonnaliinid 71A Mehitse – Palvemaja – Suurmetsa – Kauksi – Mooste (Käigus 1.sept – 31.mai esmaspäeviti, v.a riigipühad) ja 71B Mooste – Rasina park – Kauksi – Jaanimõisa – Mehitse (Käigus 1.sept – 31.mai esmaspäeviti, v.a riigipühad) suletakse. Liin pakkus sõiduvõimalust huviringist osavõtmiseks. Seoses huviringi tegevuse lõppemisega on kadunud ka sõitjad.

Liin 74 Vastse-Kuuste – Lootvina – Prangli – Laari – Põlva – Sõiduplaani on lisatud Aksi ja Prangli peatused. Muudatuse tulemusena on loodud nt. Põlva  – Prangli sõiduvõimalus ümberistumisega Vastse-Kuustes liinilt 17A Põlva – Vastse-Kuuste – Karilatsi – Kiidjärve – Põlva .
NB! Aksi, Prangli ja Laari peatuseid teenindatakse vaid nõudmisel. Sisenemiseks nõudepeatusest on vajalik ettetellimine tel 6404000.

 

Tagasiside

Oleme tänulikud kui teavitate meid avalike liinide kasutamisel ilmnenud kitsaskohtadest. Koostöös tähelepanelike kasutajatega tagame võimalikult meeldiva teeninduskvaliteedi.