Tellimine

Asunduse OÜ

info@asunduse.ee

Info ja tellimine: 
5273986

OÜ Eifeld

eifeld@eifeld.ee

Tellimine:
506 7295 (Põlva)

FIE Endel Lodi

Info ja tellimine: 
+372 5287267

FIE ENN IPSBERG

ennipsberg@gmail.com

Tellimine: 
+372 5136428

FIE Valdur Roots

valdur.roots@gmail.com

Tellimine: 
+372 5272261

Go Bus

Busside tellimine: 
http://www.gobus.ee/telli-buss/

Hansa bussiliinid

Busside tellimine

Info ja tellimine:
voru@hansaliinid.ee

 

OÜ Kadi Einola

tammetrahter@maaturism.ee

Info ja tellimine: 
(+372)5155214, (+372)7993275

Kalmer Lumi Reisid OÜ

kalmer@kalmerlumireisid.ee

Busside tellimine:
+3725175861

Kirsi turismitalu

kirsi@estpak.ee

Info ja tellimine: 
+372 53305452

Linnamäe Reisid

info@linnamae.ee

Busside tellimine: 
+372 504 6116

OÜ Vahesaar/ Martin Reisid

martin@mkg.ee

www.mkg.ee

Info ja tellimine: 
+372 5154919

Merling Reisid OÜ

merling8@hot.ee

Info ja tellimine: 
53983135

Omnirem

omnirem@omnirem.ee

Busside tellimine: 
+372 51 21 441

Tammereisid OÜ

vainolaa@gmail.com

Info ja tellimine: 
56956191

Tuuliku Reisid

info@tuulikureisid.ee 

Busside tellimine: 
79 96 007, 53 004 540

OÜ Vahto

toivovaher@gmail.com

Tellimine: 
+372 5218516

Võru taksod

info@vtakso.ee

Info ja tellimine: 
1300

Sõiduplaanid

Peatus
m.peatus.ee

 

Tagasiside

Oleme tänulikud kui teavitate meid avalike liinide kasutamisel ilmnenud kitsaskohtadest. Koostöös tähelepanelike kasutajatega tagame võimalikult meeldiva teeninduskvaliteedi.