Muudatused Põlvamaa avalike liinide sõiduplaanides alates 01.11.2018

Liin 1A – Räpina vallavalitsuse taotluse alusel avatud liin. Liin on käigus 30.10.2018 – 17.04.2019 teisipäevastel ja kolmapäevastel koolipäevadel.

Liin 1B – Räpina vallavalitsuse taotluse alusel avatud liin. Liin on käigus 30.10.2018 – 17.04.2019 teisipäevastel ja kolmapäevastel koolipäevadel.

Liin 14 – Räpina vallavalitsuse taotluse alusel on eemaldatud liini marsruudist peatus “Vareste Küla”. Ühtlasi on muudetud ka marsruudi nime.

Liin 15C – Räpina vallavalitsuse taotluse alusel on muudetud liini sõiduplaani, lisades sinna peatuse “Verioramõisa”.

Liin 20I – Lisatud uus väljumine, eesmärgiga teenindada Põlva raudteejaama kell 18:08 saabuvat Tartu – Koidula suunaliselt reisirongilt tulijaid.

Liin 40A – Liini sõiduplaani lisatud Kanepi vallavalitsuse poolt rajatud “Rebase” bussipeatus.

Liin 40B – Liini sõiduplaani lisatud Kanepi vallavalitsuse poolt loodud “Rebase” bussipeatus.

Liin 43 – Seoses “Uha” peatuse asukoha muudatusega on muudetud sõiduplaanis peatuste läbimise järjekorda.

Liin 44 – Kanepi vallavalitsuse taotluse alusel lisatud liini sõiduplaani “Peetrimõisa” peatus.

Liin 49A, 49B, 49C – Liinide sõiduplaanidesse on lisatud Kanepi vallavalitsuse poolt rajatud “Vanasaare” peatus.

Liin 51 – Liini sõiduplaani lisatud Kanepi vallavalitsuse poolt loodud “Kase” bussipeatus.

Liin 60A – Kagu Ühistranspordikeskuse algatusel on sõiduplaani kehtivusgraafikut ja marsruuti oluliselt muudetud. Muudatuse tulemusena on loodud uus Lina – Põlva – Taevaskoja – Maarja – Tartu ühendus.

Liin 60B – Kagu Ühistranspordikeskuse algatusel on sõiduplaani kehtivusgraafikut ja marsruuti oluliselt muudetud. Muudatuse tulemusena on loodud uus Tartu – Vastse-Kuuste – Krootuse – Põlva ühendus.

Liin 68B, 68D – Põlva vallavalitsuse taotluse alusel on lisatud maakonnaliinide sõiduplaanidesse “Viisli” bussipeatus. Muudetud on ka peatuste läbimise kellaaegasid.

Liin 80B – Kagu Ühistranspordikeskuse algatusel on sõiduplaani muudetud, eesmärgiga tagada ümberistumine Oraval sinna saabuvalt liinilt 83B Võru – Orava kell 18:46.

Liin 92C, 92D – Kagu Ühistranspordikeskuse algatusel Värska kooli õpilaste jaoks tehtud muudatus, mille tulemusena on võimalik liinilt 92D Koidula – Räpina – Põlva peatuses “Mikitamäe kool” istuda ümber liinile 70B.

Liin 94B – Kagu Ühistranspordikeskuse algatusel on sõiduplaani lisatud bussipeatus “Polikliinik”.

Endale sobivaima sõiduvõimaluse leidmiseks kasutage reisiplaneerijat.

 

Sõiduplaanid

Peatus
m.peatus.ee

 

Tagasiside

Oleme tänulikud kui teavitate meid avalike liinide kasutamisel ilmnenud kitsaskohtadest. Koostöös tähelepanelike kasutajatega tagame võimalikult meeldiva teeninduskvaliteedi.