Alates 01.02.2018 rakenduvad muudatused Põlvamaa avalikes liinides

Liinide 71A ja 71B sõiduplaane muudeti vastavalt Mooste Segakoori taotlusele. Muudatuse tulemusena parandati Rasina piirkonna elanike liikumisvõimalusi.

Linnaliin nr 20 sõiduplaanis on toimunud mitmeid muudatusi. Muudatuste tulemusena on tagatud sujuvam ümberistumine Põlva bussijaamas.

Maakonnaliinide 11A ja 16B sõiduplaanid on liidetud üheks. Muudatuse tõttu pikeneb liini 11A marsruut ning sulgetakse liin nr 16B. Muudatuse tulemusena parandatakse liikumisvõimalusi marsruudil Põlva- Rasina.

Võimaldamaks eelnimetatud muudatust on liin 11A käigus varasema E-R (v.a riigipühad) asemel iga päev. Ning liin 58 varasema  iga päev asemel E-R (v.a riigipühad).

Lisaks eelnevale avatakse kaks uut maakonnaliini. Liin 99I Põlva – Tartu (käigus L-P) ja 99J Tartu – Põlva (käigus L-P). Liin on vajalik, et tagada inimestele võimalus jõuda Tartusse enne kella 8´t ka nädalavahetustel, mil seda pole võimalik teha rongiga.

Võimalused rongile minekuks ja rongilt tulekuks on leitavad SIIT.

Muudatused  on nähtavad portaalis peatus.ee

Endile sobivaima sõiduvõimaluse leidmiseks palun kasutage reisiplaneerijat.

 

 

 

Tagasiside

Oleme tänulikud kui teavitate meid avalike liinide kasutamisel ilmnenud kitsaskohtadest. Koostöös tähelepanelike kasutajatega tagame võimalikult meeldiva teeninduskvaliteedi.